Spotkanie Koła 20.XI.12

20.XI.2012. odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie SKN Hydrologów, na którym do grono naszego Koła dołączyło 10 nowych Członków. Celem spotkania było oficjalne przyjęcie nowych członków, krótkie przedstawienie im na czym polega działalność w SKN Hydrolodzy. Na spotkaniu staraliśmy się zintegrować nowych i obecnych członków koła.

Spotkaniu przewodniczył Opiekun Koła dr hab. inż. M. Wiatkowski. Opiekun przedstawił pokrótce nowym osobom, na czym polega działalność koła, opowiedział o historii i sukcesach starszych kolegów. Oraz zaproponował nowicjuszom różne formy zaktywizowaniach jak np. Udziały w konferencjach naukowych, wyjazdy terenowe, czy prowadzenie kroniki Koła.

Ustalono wyjazd Koła do IMGW Opole, który odbędzie się 7.12.12. Organizacją wyjazdu zajmuje się Piotr Pietrzak. (Dokładne szczegóły wyjazdu będą znane na dniach.)

Serdecznie witamy nowe osoby w gronie koła, mamy nadzieję na owocną współpracę.